Monday, 24 Sep 2018

نصب و پیکربندی

xmarin.android s

در این بخش نحوه نصب و پیکربندی Xamarin.android برای کار با ویژوال استودیو در ویندوز و macOS را توضیح می دهیم. همچنین نحوه استفاده از Android SDK Manager برای دانلود و نصب ابزار و قطعات Android SDK که برای ساخت و آزمایش اپلیکیشن شما ضروری است و در نهایت نحوه پیکربندی شبیه ساز آندروید برای اشکال زدایی و نحوه اتصال یک دستگاه اندرویدی فیزیکی به رایانه شما برای اشکالزدایی و آزمایش نهایی برنامه شما را توضیح می دهیم،امیدواریم که مطالب مفید واقع بشوند،همراهمان باشید.

 

آموزش پیکربندی در ویندوز

در این آموزش شما یاد خواهید گرفت که چطور xamarin.android را در ویندوز پیاده سازی کنید و در پایان این آموزش شما Xamarin.Android را در ویژوال استودیو راه اندازی و پیکربندی خواهید کرد و آماده اید برای ساخت اولین اپلیکیشن اندرویدی خود.

 

آموزش نصب در سیستم های مبتنی بر Mac

در این آموزش شما یاد خواهید گرفت که چطور Xamarin.Android را در مک پیاده سازی کنید و در پایان این آموزش شما Xamarin.Android را به ویژوال استودیو متصل خواهید کرد و آماده اید برای ساخت اولین اپلیکیشن اندرویدی خود.

 

راه اندازی Android SDK

ویژوال استودیو  شامل Android SDK Manager می باشد که از آن می توان به عنوان جانشین Google’s Android SDK Manager یاد کرد.این مقاله توضیح می دهد که چطور از Android SDK Manager برای دانلود ابزارهای Android SDK ، پلتفرم ها و دیگر اجزای مورد نیاز برای توسعه اپلیکیشن های Xamarin.Android استفاده کرد.

 

نحوه ی پیکربندی شبیه ساز اندروید

در این آموزش می خواهیم شبیه ساز Android SDK را برای تست اپلیکیشن های Xamarin.Android خود پیکربندی کنیم.

 

پیکربندی دستگاه فیزیکی اندروید

این مقاله نحوه تنظیم یک دستگاه اندروید فیزیکی و اتصال آن به یک رایانه را به طوری که این دستگاه ممکن است برای اجرا و اشکالزدایی برنامه های Xamarin.Android استفاده شود توضیح می دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *